Дитячий клуб SMART KIDS – розвиваємо з любов’ю

Чим розважити дітей влітку. П'ять ідей

17 07 2019

Чим розважити дітей влітку. П'ять ідей

[[ hitcount ]]

315

У літній час у дітей з’являється багато вільного часу, а от у батьків з’являються запитання – як їх розважити?

Пропонуємо 5 ідей, які допоможуть провести літній час із дітьми весело і з користю

1. Пляж. У період канікул варто починати ходити з малюком на пляж, наприклад, після роботи. У цей час уже не так пече сонце, ви будете захищені від обгорання, а вода порадує вас своїм теплом, так як буде прогріта за день. Для дитини потрібно обов'язково взяти іграшки по його віку і малюки обов'язково повинні вміти плавати.

2. Ліс. У вихідні можна відправитися в ліс подихати свіжим повітрям. Такі прогулянки будуть пізнавальні й корисні для здоров'я вашої дитини. Розповідайте дитині про рослини, лісових жителів. Можна для цього спеціально підготуватися, почитавши інформацію про гриби, ялинки, мох... Молодшому школяреві потрібно вчитися орієнтуватися на місцевості. Зі старшими дітьми потрібно ходити в походи.

3. Спорт. Не забувайте і про фізичну активність дітей. Бадмінтон, пінг-понг, їзда на велосипеді, роликові ковзани, скейт. Обирайте те, що подобається вашій дитині найбільше. Не потрібно активно нав'язувати обраний вами вид спорту, головне, щоб для дитини спорт був не якимось обов'язковим видом діяльності, а цікавим і корисним заняттям.

4. Дача. Поїдьте разом з дитиною на дачу, привчайте малюка до праці – доглядати за рослинами та грядками. Тільки не навантажуйте дитину занадто важкою працею, довірте їй полив рослин, збір врожаю. Тут важливий принцип, як у спортивних заняттях – важливо, щоб дитина відчула який радісний сам процес.

5. Майстер-класи для дітей навчать вас і вашу дитину різним декораціям в стилі декупаж, виробам, малюванню, ліпленню.

Вперед за новими знаннями та враженнями!