Дитячий клуб SMART KIDS – розвиваємо з любов’ю

Чим зайняти дитину на канікулах: літній відпочинок з користю

12 07 2019

Чим зайняти дитину на канікулах: літній відпочинок з користю

[[ hitcount ]]

106

Коли шкільні дні закінчуються і починаються літні канікули, батьки активно думають про те, чим же зайняти дитину. Попереду ще половина літа, тому ми підготували для вас кілька корисних порад, як зробити його яскравішим.

Відпочинок у селі

Звичайно ж, чудово, якщо є можливість відправити дитину в село, під пильний нагляд бабусь і дідусів. Свіже повітря, природа, однолітки, розваги та цікаві тварини зроблять літо незабутнім.

Відпочинок у таборі

Хороший варіант – поїздка у табір. Шкільний вік ідеальний для походів, різноманітних змагань та невигадливих, проте веселих, кричалок. Захоплюючі посиденьки біля багаття або перші вечірні дискотеки діти точно оцінять. До того ж, контроль батьків мінімальний і можна поринути в певну свободу та відчути першу відповідальність. Такі літні канікули обов'язково запам'ятаються дитині.

Розваги вдома

Якщо ж дитина залишається на літні канікули вдома, можна придумати різні захоплюючі заняття, щоб вона не нудьгувала на самоті та не псувала очі біля телевізора чи комп'ютера. Можна: розповісти дитині про унікальні і красиві місця рідного міста та показати їх; подарувати пізнавальну книгу та читати її разом; вибратися на природу зі всією сім'єю. Не забувайте про спортивні розваги, кіно, фестивалі, парки та все, що дарує дітям емоції.

Творчість та розвиток

Якщо дитина любить малювати – придбайте для неї набір хороших фарб. А якщо більше подобатися фотографія – запропонуйте малюку зробити фотощоденник про літо. Таким чином ви даєте дитині можливість проявити творчий потенціал та уяву і знайти захоплююче заняття на все літо. Пізніше, дощовим осіннім вечором, діставатимете альбом і всією сім'єю занурюватимесь в літні фарби і спогади. Це може стати чудовою традицією.

Крім наповнення фотографіями сімейного альбому можна запропонувати дитині записувати різні історії, де головним героєм буде він сам або друзі-товариші. Розвивайте творчий потенціал вашої дитини!


Щоб це не було, 100% варто придумати цікаве заняття для дитини на літо.
Пам’ятайте – літній настрій дитини залежить, насамперед, від вас.