Дитячий клуб SMART KIDS – розвиваємо з любов’ю

На стінах, тілі та харчовій плівці – де ще дітям можна малювати?

15 04 2019

На стінах, тілі та харчовій плівці – де ще дітям можна малювати?

[[ hitcount ]]

722

Якщо ваша дитина любить малювання і творчі експерименти, наші поради вам допоможуть забезпечити їй захопливе дозвілля.

Практично всі діти люблять малювати. Але деякі захоплюються художньою творчістю настільки, що не можуть зупинитися на аркуші паперу, фарбах і олівцях. І, дійсно, чому б не помалювати на стінах або не перетворити звичайну річ в незвичайний дизайнерський предмет?

На чому, крім паперу можна малювати?

На стінах

Потяг малюків до розпису стін – головний біль багатьох мам, які люблять чистоту й ідеальний порядок. Часто батьки реагують на бажання малюка малювати на стіні болісно – коли на нових шпалерах з'являються каляки-маляки, це не дуже-то приємно. Проте ще древні люди малювали на стінах печер, знамениті художники розписували храми, мурали на стінах сірих міських багатоповерхівок пожвавлюють міський пейзаж.

Так навіщо ж забороняти? Краще забезпечити дитині простір для творчості. На допомогу – шпалери для малювання, на яких можна малювати кольоровими маркерами і прати або спеціальні наклейки типу дошки для малювання крейдою.

Найпростіший варіант – закріпити ватмани на рівні зростання дитини і міняти в міру того, як вона їх розмалює.

Харчова плівка для малювання

Поки мама на кухні – на ніжках перевернутого табурета натягнута харчова плівка – таким чином, виходить чотири прозорих поверхні для малювання фарбами - пальчиковими або звичайною гуашшю. Просто, незвично і дуже цікаво для дитини.

Тканина для малювання

Можна придбати готові набори для творчості (наприклад полотняні сумки з шаблоном малюнка) або дозволити задекорувати на власний розсуд однотонну футболку. Смайли, відбитки долоньок, спеціальні штампи– простір для фантазії величезний. Може таку футболку нікуди крім вдома не надіти, але дитина отримає море задоволення.

Ванна

Часто дитяча творчість це забруднений робочий стіл, одяг, руки. Хитрість для ледачих мам – дозволити дитині розмалювати білосніжну ванну пальчиковими фарбами або спеціальними олівцями для ванної. А після творчих занять – теплий душ допоможе відмити і ванну і дитину.

Тіло

Такі експерименти іноді можна дозволити під пильним наглядом. Краще використовувати фарби для аквагриму або спеціальні маркери. Бойове розфарбування індіанця або макіяж квіткової феї. Діти від усього цього в захваті. Можливо, отримавши такий досвід свободи творчості, дитина обере творчу професію. А можливо просто весело проведе час і буде щасливою.