Дитячий клуб SMART KIDS – розвиваємо з любов’ю

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків

17 07 2019

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків

[[ hitcount ]]

211

Підготовка дитини до школи – важливий процес. Як підготувати дитину заздалегідь? До чого, окрім знань, її варто привчати? Ми підготували для вас 10 порад, які спростять підготовку до школи.

1. Розповідайте про школу – про особливості графіку, час проведення уроків, потребу сидіти за партами. Спрямовуйте малюка на серйозне ставлення до нового періоду.

2. Не обіцяйте, що буде просто. Труднощі не повинні стати для дитини несподіванкою, але ваша підтримка та віра обов'язково допоможуть та вселять віру.

3. Охайний зовнішній вигляд, хороші вчинки – звертайте увагу на важливість цих моментів.

4. Донечка чи синочок повинні самостійно себе обслуговувати: чистити зуби, вмиватися, одягатися, акуратно складати речі, їсти. Це значно полегшить їхнє подальше життя і самостійність буде тільки "на руку".

5. Режим дня. Привчайтеся лягати та вставати в один і той же час. Лягати не пізніше 9-ої години вечора. Підйом о 7-ій ранку.

6. "Набивайте руку". Нехай малюк малює, виводить палички, гачечки,квадратики – одним словом, постійно тренує руку.

7. Дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів, своїх речей. Нехай це буде правилом – берегти майно.

8. Не стримуйте цікавість до навчання. Говоріть, відповідайте на всі запитання та хваліть за всі починання.

9. Не принижуйте гідність дитини. Навіть якщо він/вона вчинили погано – ніколи у присутності інших не принижуйте гідність, не кричіть та не читайте моралі. Краще вдома, наодинці обговорити все та зробити висновки.

10. Не критикуйте вчителя у присутності дитини. Прагніть підтримувати вчителя, вихователя, адже дитина слухає та сприймає інформацію від них. Вони повинні бути гідним прикладом. Але якщо виникають особисті труднощі у спілкуванні – вирішуйте їх на лінії дорослий-дорослий. Без маніпулювання дитиною.