01 10 2018
[[ hitcount ]]
143
Сучасні батьки рідко обмежуються шкільною освітою: більшість дітей додатково займаються спортом, танцями, вокалом, малюванням і ще мільйоном різних речей – гуртків зараз вистачає. Проте чи завжди це доречно?
Позакласний розвиток дитини дуже важливий і для розширення кругозору, і для освіти, та й постійне «зависання» у дворі з відверто нудьгуючими однолітками не особливо корисне для інтелекту. Проте серед величезного вибору гуртків – від банального ліплення з глини до конструювання макетів космічних кораблів – важливо не перевантажити юного дослідника.
Вибираючи секції для дитини, не варто орієнтуватися на власні амбіції («а я ось у дитинстві так хотіла на балет»). Навіть, якщо малюк хоче спробувати 5 різних гуртків, свої сили і можливості сина або дочки треба оцінювати тверезо.
ВИБІР СЕКЦІЇ ДЛЯ ДИТИНИ: ЯК ЗУПИНИТИСЯ ВЧАСНО
Забороняти заняття у музичній або художній школі, якщо дитина безупинно малює або любить співати, безглуздо. Але, якщо кількість розвиваючих гуртків для дитини перевищує 2-3 і більшість з них аж ніяк не біля вашого дому, зверніть увагу на стан малюка.
ТРИВОЖНИМИ «ДЗВІНОЧКАМИ» СТАНУТЬ ТАКІ ОЗНАКИ:
І, звичайно ж, вирішуючи питання, як вибрати секцію для дитини, не забувайте і про себе. Якщо у вас постійне відчуття втоми, а щоб встигнути на всі гуртки, доводиться бігати, як білка в колесі, це не принесе користі ні вам, ні юному вундеркінду. Пам'ятайте: розвиток дитини має бути на радість вам обом!