Дитячий клуб SMART KIDS – розвиваємо з любов’ю

Як розвивати інтелект дитини

11 12 2018

Як розвивати інтелект дитини

[[ hitcount ]]

186

Допоможіть своїй дитині розкрити весь потенціал! Як розвивати інтелект із раннього дитинства?

Розвиваюче середовище дасть малятку чудовий старт для прояву всіх природних здібностей.

НОВИЙ ДОСВІД

Спілкування і відкриття - ось чим жваво цікавиться малюк. Розмовляйте з ним, проявляйте емоції, дивіться в очі. Малюку важливо отримувати різноманітний чуттєвий досвід – знайомитися з різними фактурами, звуками, барвами. Нехай у житті крихітки буде більше нового.

У РУСІ

Старшим діткам важливо розвиватися в діяльності. Зараз велика і дрібна моторика тісно пов'язана із розвитком інтелекту. Ліпіть, вирізайте, клейте, малюйте. Грайте у пальчикові ігри. Все це прискорить формування мовлення і позитивно позначиться на загальному розвитку дитини.

ГРАЄМОСЯ!

З трьох років особливе значення у житті малюка займає гра. Не поспішайте спантеличувати дитину логічними задачами. Зараз краще розвивати фантазію, уяву, образне мислення. Вигадуйте, грайте у рольові ігри. Це найважливіший етап, не пропустіть його!

МОЇ ДРУЗІ

Також дуже важливо для дитини створити розвиваюче оточення. Обирайте садок і гуртки дуже уважно. Саме зараз ви створюєте середовище для розвитку. Хто буде поряд із малюком: які діти і які педагоги? Пам'ятайте, що все це відбивається на інтелекті крихітки.

ПРОДОВЖУЙТЕ!

Тренувати мозок потрібно постійно. Якщо ви займалися з дитиною до садочка і вона показувала хороші результати, а у групі їй не пощастило з колективом або вихователем, малятко може швидко втратити всі свої навички. Американці кажуть про інтелект: Use it or lose it – використовуй, бо втратиш. Продовжуйте заняття!

Не забувайте, що для малюка важливий комплексний розвиток. Приділяйте увагу не тільки логіці або читанню. Важливий і емоційний інтелект, навички комунікації, загальний кругозір.

ЧИТАЄМО УЛЮБЛЕНІ КНИЖКИ РАЗОМ ІЗ МАМОЮ!

Спільне читання – це один із кращих способів розвитку дитини. Читайте обов'язково щодня!

Перші книжки повинні бути з великими яскравими картинками, мінімум тексту. Читати дітям потрібно максимально виразно, різними голосами. Показуй на картинках все, про що йдеться у тексті. Особливу увагу приділяй дрібницям. Обговорюйте все, що зображено на сторінці. Ставте малятку запитання: «Покажи оченята у кішки», «Де курочка?»...

Виділіть поличку під дитячі книги, щоб вони завжди були доступними для дитини. Після кожного читання заведіть традицію разом із малюком прибирати книги на місце. Діти люблять послідовність і передбачуваність. Тому виробіть ритуал читання у певний час, наприклад, перед сном.